^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Paulina koncertowała w Krakowie!

Paulina Łaga, zdobywczyni I miejsca i Małego Grand Prix II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie, została zaproszona do występu na galowym koncercie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapoczatkował on 7. edycję koncertów galowych "W hołdzie Żołnierzom Wyklętym". 25 lutego Paulina śpiewała na dwóch koncertach, wykonała nagrodzoną w listopadzie piosenkę „Wolność” Marka Grechuty. Szczególne wyrazy uznania usłyszała od znanej pieśniarki i skrzypaczki,  Joanny Słowińskiej. Miała też możliwość poznania pan Marcina Kwaśny, aktora, producenta filmów o Żołnierzach Wyklętych  („Historia Roja”, „Wyklęty”, odtwórca rotmistrza Pileckiego w filmie „Pilecki”), który… obiecał odwiedzić naszą szkołę. Pan Marcin podczas drugiego koncertu otrzymał Nagrodę im. Danuty Siedzikówny "Inki" Fundacji Armii Krajowej w Londynie za upowszechnianie wiedzy o Żołnierzach Wyklętych poprzez film.

Oba koncerty były wielkim wydarzeniem artystycznym w Krakowie, dały początek cyklowi imprez związanych z uczczeniem Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

O wydarzeniu możemy przeczytać:

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/koncert-galowy-z-okazji-narodowego-dnia-pamieci-zolnierzy-wykletych-zdjecia,12961106/

http://krakow.gosc.pl/doc/4528674.Marzyli-o-wolnej-Polsce

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.