• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Wizyta studentów z Japonii

23 maja nasza szkoła przywitała studentów z Japonii (Shinto, Kazuhiro, Azusa i Yukino)  oraz ich opiekunów  - prof. Hideo Kimura i Sari Nakamura z Jiyu Gaknen College w Tokio. Studenci przybyli do Słupska na zaproszenie Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej w Słupsku.

W pierwszej części spotkania studenci przedstawili prezentację multimedialną dokumentującą życie ich szkoły. Następnie nasze uczennice Oliwia Bielska (kl. IIb) i Natalia Adamczyk (kl.IIc) opowiedziały o polskim systemie edukacji i najpopularniejszych atrakcjach turystycznych w Polsce. W drugiej, mniej formalnej części spotkania uczniowie spotkali się ze studentami w grupach, aby swobodnie porozmawiać o różnicach kulturowych i wspólnych zainteresowaniach.

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.