• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

HERBATKA Z HERBERTEM

26 października o godz. 16.00 tradycyjnie już rozpoczął się wieczór poetycki „Herbatka z Herbertem”. Niezwykle uzdolnieni i aktywnie uczestniczący w życiu szkoły uczniowie, pod kierunkiem Jolanty Jedlińskiej i Joanny Michałowskiej, zorganizowali spotkanie z poezją Zbigniewa Herberta i innych współczesnych poetów.

Zaproszeni goście – przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku – obejrzeli montaż słowno-muzyczny. Wysłuchali utworów poetyckich w wykonaniu recytatorów i wokalistów, a także mieli okazję usłyszeć treść wybranych listów, które przez kilkadziesiąt lat pisywali do siebie  Wisława Szymborska i Zbigniew Herbert.

Uczniowie gościnnie wystąpią z programem w Dziennym Domu Pomocy Społecznej oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Dziękujemy gościom za przybycie, a wszystkim uczestnikom za udany występ!

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.