• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

W środę, 14 listopada 2018 r. w ramach obchodów Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w grze miejskiej oraz wystąpieniach motywacyjnych w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. W grze miejskiej uczestniczyło pięć 5-osobowych drużyn z Słupskich Szkół Ponadgimnazjalnych. Uczestnicy rozwiązywali zadania dotyczące rozwijania kompetencji składających się na postawę przedsiębiorczą (komunikatywności, kreatywności, elastyczności, współpracy w grupie, analizy i selekcji danych), niezbędnych na rynku pracy. Drużyna V LO w składzie: Kinga Łozińska IIa, Oliwia Bielska IIIb, Arkadiusz Harmel IIa, Michał Chmielowiec IIIc i Krzysztof Kiczek IIIc wygrała rywalizację! Każdy uczestnik otrzymał cenne nagrody.

Gratulujemy!

Opiekunowie: p. Dorota Kudlik i p. Urszula Hilarecka

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.