• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Mamy srebro!

W dniach 7-8 marca rozegrane zostały finały w koszykówce chłopców, które były częścią Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza drużyna w składzie:
 • Mikołaj Chmura,
 • Krystian Gładikowski,
 • Marcin Szkrawan,
 • Jakub Siemieński,
 • Michał Borowiec,
 • Kacper Wiktorowicz,
 • Miłosz Grześ,
 • Kacper Suchański,
 • Dominik Urbaniak,
 • Kamil Tomaszewski,
 • Marcin Mularczyk
zdobyła srebrne medale ustępując minimalnie jedynie gospodarzom. Jest to powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu, co świadczy o dużych możliwościach zespołu. Serdecznie gratulujemy miejsca na podium! Jesteśmy z Was dumni.
Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.