• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Dziewczyny na brąz!

Dnia 12 marca szkolna reprezentacja dziewcząt w koszykówce rozegrała finały A Słupskiej Olimpiady Młodzieży, których gospodarzem była drużyna Elektryka.
 
Zespół w składzie:
Gorzelak Dominika,
Jazowska Róża,
Jedlecka Barbara,
Kęsicka Nikola,
Krzysztofowicz Aleksandra,
Lemek Kinga,
Łuczak Aleksandra,
Łyszyk Marcelina,
Madura Aleksandra,
Pępko Gabriela,
Tomkowicz Wiktoria
 
po zaciętej walce zdobyła brązowy medal, powtarzając ubiegłoroczny sukces. Gratulujemy!  
 
Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.