• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Dzień Języków Obcych

28.03.2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Dostarczył nam niezapomnianych wrażeń dzięki zaangażowaniu, pomysłowości i licznym talentom naszych uczniów, które wspaniale zaprezentowali podczas obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. Uroczystość rozpoczęła się występem wokalnym gospodarzy imprezy szkolnej - duetem Pauliny i Ringo. Następnie zostały wręczone dyplomy i nagrody zwycięzcom Turnieju Gier Logicznych.
Kolejnym punktem programu imprezy był sprawdzian wiedzy naszych uczniów o kulturze obcego kraju - quiz o Francji. Następnie odbył się konkurs znajomości słówek z języków obcych nauczanych w naszej szkole. 
Uczniowie klasy I d ciekawie zaprezentowali  przedstawienie, pt. "Autostopem po Europie". Brawurowy, gościnny występ grupy tanecznej z Balance Dance Studio w Słupsku zebrał gorące owacje. Bardzo dobrze zaprezentowały się też pozostałe grupy taneczne - uczniowie klasy I b z występem, pt. "Grease" otrzymali gromkie brawa od publiczności, a gorące hiszpańskie rytmy świetnie zabrzmiały w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Natalia Hydzik, uczennica klasy II c, oczarował nas pięknym głosem w przedstawionej przez siebie piosence.

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.