• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Tydzień Książki - wizyta Przedszkolaków

3 kwietnia 2019r. w ramach Tygodnia Książki odwiedziła nas grupa dzieci z Przedszkola Miś.
Uczennice kl. II b pod opieką p. Małgorzaty Kowalczyk i p. Jolanty Jedlińskiej przygotowały kilka bajkowych stacji: Czerwony Kapturek, Kubuś Puchatek, Królewna Śnieżka, Jaś i Małgosia, Król Lew. Przy każdym stanowisku czekały na przedszkolaków inne atrakcje, np. odgadywanie bohaterów wybranej bajki, przyczepianie ogona Kłapouchemu, drobny poczęstunek, wysłuchanie melodii. Następnie Alicja przeczytała bajkę Kubuś Puchatek.
Na pożegnanie każde dziecko otrzymało kolorową i wesołą zakładkę do książki wykonaną przez uczennice. Było dużo śmiechu i zabawy, miło i sympatycznie spędziliśmy ten czas.

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.