• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Sukces Lekkoatletów

W dniu 16 maja 2019 r. na stadionie 650-lecia w Słupsku odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Nasi uczniowie wrócili z mityngu z trzema medalami:
 1. Aleksandra Suszek - srebro w biegu na 400 m
 2. Małgorzata Krygier, Marcelina Łyszyk, Adrianna Hadryś, Julia Mazgal - brązowy medal w sztafecie 4x400 m
 3. Antoni Gulbiński - srebro w biegu na 1500 m
Dodatkowo w dwóch sztafetach (4x100 mężczyzn i 4x400 kobiet) nasze reprezentacje otarły się o podium zajmując wysokie czwarte miejsca.
Serdecznie gratulujemy!
Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.