• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Żywa Biblioteka

Po raz drugi w naszej szkole została zorganizowana Żywa Biblioteka. Żywymi książkami zostali: Joanna Merecka-Łotysz dziennikarka radiowa, Wojciech Marcinkowski aktor Teatru Nowego w Słupsku, Magdalena Tańska dietetyk, doktor nauk o zdrowiu, Jakub Bilski jeden z prezesów firmy informatycznej Kaliop oraz panie Karolina Jagusiak i Małgorzata Parol ekspertki w dziedzinie HIV i AIDS. Goście opowiadali o swoich pasjach, zainteresowaniach, podróżach, dlaczego wybrali akurat ten zawód a nie inny. Było bardzo sympatycznie, poważnie i wesoło. Za płynność rozmów z Żywymi Książkami, przygotowanie sal i poczęstunek odpowiedzialna była grupa uczniów z kl.IIB, a nad całością czuwały p. Małgorzata Kowalczyk z p. Jolantą Jedlińską.

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.