• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

Un petit bonjour de Paris!!!

W dniach 8-13 września 2019 roku, uczniowie naszej szkoły  wraz z rówieśnikami z ILO uczestniczyli w wycieczce do stolicy świata – PARYŻA. Dzięki współpracy nauczycieli języka francuskiego, wycieczka do Paryża organizowana jest każdego roku. Uczniowie zwiedzili wszystkie najważniejsze zabytki stolicy Francji, skosztowali przysmaków kuchni francuskiej, zrobili zakupy w Galerii Lafayette i wyśmienicie bawili się w parku rozrywki EuroDisneyland. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki i do kolejnych wyjazdów do Paryża, organizowanych w przyszłości. J

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.