• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2021-2022) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2021-2022) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2021-2022) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2021-2022) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Wizyta Przedszkolaków

10.02 br. dzieci z Przedszkola Miś odwiedziły V LO  w celu poznania funkcjonowania biblioteki szkolnej. Z zainteresowaniem wysłuchały w jaki sposób i kto może wypożyczać książki. Następnie uczniowie z kl. 1d Natalia Bijok, Gabrysia Izdebska i Adrian Lorenc poprowadzili dzieci labiryntem regałów opowiadając i pokazując przykładowe pozycje z poszczególnych działów: biologii, geografii, historii itd. Na koniec przedszkolaki ochoczo narysowały to, co szczególnie spodobało im się w szkolnej bibliotece. Nie obyło się bez drobnych upominków – zakładek z cytatami Zbigniewa Herberta. 

Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.