• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2021-2022) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2021-2022) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2021-2022) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2021-2022) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

...o konkursie piosenki

13 lutego odbył się VII Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej w Kępicach. W kategorii solistów naszą szkołę reprezentowała Olga Wieliczko z IIb oraz Patrycja Brzozowska z klasy IGb. Obie dały genialne występy. W kategorii zespołów reprezentowali nas Konrad Kowalski z IIa, Kasia Szadzińska z Ib i Olga Wieliczko z IIb. Zespół VLO podbił serca zarówno publiczności jak i Jury piosenką "True colors" i zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Opiekunem artystów była nauczycielka języka angielskiego, pani Izabela Ledeman. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.