• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2021-2022) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2021-2022) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2021-2022) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2021-2022) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Turniej Gier Logicznych

14 lutego w naszej szkole odbyła się III edycja Turnieju Gier Logicznych w języku angielskim. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy I A po szkole podstawowej: Krystian Nowy, Antoni Kostarczyk i Aleksander Wołosiewicz. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie klasy II C: Paulina Materek, Sara Kosmalska i Oliwier Jakubowski. Na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie klasy I GC po gimnazjum: Wieto Meibor, Mikołaj Podścianski i Natalia Nowak. Gratulujemy zwycięzcom Turnieju dobrej znajomości języka angielskiego i skutecznej współpracy grupowej przy rozwiązywaniu łamigłówek! 

Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.