• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2020-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2020-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2020-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2020-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Mamy złoto!

21 lutego 2020r. w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży w "Elektryku", odbyły się finały A w koszykówce dziewcząt. Nasze reprezentantki okazały się bezkonkurencyjne, wygrywając z Gospodarzem oraz "Ekonomikiem". 

Przed drużyną kolejne wyzwanie, czyli zawody powiatowe. Po tym, jednak, co zaobserwowaliśmy podczas piątkowych finałów, nie jesteśmy w kolejnym etapie bez szans. Nasze dziewczyny grają na świetnym poziomie!

Ogromne gratulacje dla naszych Złotek! Jesteśmy z Was dumni!

Oto nasze zwyciężczynie:

Róża Jazowska, Wiktoria Gałka, Gabriela Pępko, Ola Madura, Dominika Gorzelak, Ada Litwin, Ania Mróz, Wiktoria Pańka, Ola Łuczak, Marcelina Łyszyk, Basia Jedlecka.

Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.