• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2020-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2020-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2020-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2020-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Sukces Kingi i jej zespołu!!!

Szanuję siebie i innych

Uczę się siebie

Emanuję dobra energia

Spełniam marzenia

Nie boję się mówić o uczuciach

Staram się być lepszym człowiekiem

Nie wstydzę się moich słabości

Ciągle się rozwijam

Nie oceniam

Nie kłamię nie udaję

……………………..

A Ty?

„A Ty?” – tym pytaniem do refleksji nad sobą skłania nas Kinga Łozińska piosenkami ze swojej debiutanckiej płyty, którą zaprezentowała w Polskiej Filharmonii "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara w Słupsku w piątek, 3 lipca. W pełnej sali – na ile to było możliwe w warunkach epidemii – piosenki Kingi przyjęte zostały owacjami na stojąco. Debiutantka szczerze śpiewała o swoich uczuciach, emocjach, marzeniach… Tak jak zapowiedziała w swej  autocharakterystyce na okładce płyty. Kindze, dziś już naszej absolwentce, towarzyszyli Roksana Białek, Kaja Goleń i Mateusz Kielar – również nasi tegoroczni absolwenci – oraz Kacper Sochacki. Nie mogło się obyć bez pomocy dobrego ducha V LO – pana Tadeusza Picza. Gratulacje i drobne upominki młodzi artyści otrzymali od pani prezydent Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej, starosty słupskiego i sporego grona wielbicieli ich talentu. Oczywiście nie zabrakło dyrekcji i nauczycieli V LO!

Fotogalerię i fragmenty nagrania z koncertu na stronie: https://gp24.pl/udany-debiut-mlodej-artystki-kingi-lozinskiej-zdjecia-wideo/ar/c13-15060294

Takie historie tylko w V LO!!!

Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.