• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2020-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2020-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2020-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2020-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

SOM - wracamy z kompletem medali!

23.09.2020 r. w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Nasze biegaczki były tego dnia zdecydowanie najlepsze, zdobywając złoty i srebrny medal, dodatkowo wygrywając klasyfikację ogólną.
 
Oto nasze zwyciężczynie:
 
Kasia Nowakowska (złoty medal), Ania Stodoła(srebrny medal), Wiktoria Pańka, Ada Litwin, Amelia Drużba, Weronika Maciejewska.
 
Po sukcesie dziewczyn przyszedł czas na chłopców. Mimo osłabienia kadry biegaczy, naszym liderom udało się zająć 3, 6 oraz 10 miejsce czyli znów wróciliśmy z medalem, tym razem brązowym.
 
Oto nasi reprezentanci:
 
Jan Hołowienko (brązowy medal), Antoni Gulbiński, Adam Kosna, Szymon Sikora, Maciej Piątkowski, Eryk Świtalski, rezerwowy Tomasz Parzych.
 
Gratulacje dla medalistów!!
 
Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.