• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2020-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2020-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2020-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2020-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Bieg z Herbertem

2 października, wzorem lat ubiegłych, katedra Wychowania Fizycznego V LO zorganizowała kolejną edycję Biegu z Herbertem. Na trasie wyznaczonej w Parku Kultury i Wypoczynku nasi uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach - dziewcząt i chłopców. W imprezie prowadzonej przez DJ'a Wojciecha Roszkowskiego udział wzięli zawodnicy z klas pierwszych i drugich.

Po podliczeniu wyników pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła Aleksandra Marglarczyk z klasy I D. Wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Adam Kosna z klasy II GC.

Zwycięska czwórka wygląda następująco:

DZIEWCZĘTA
1. Aleksandra Marglarczyk - I D
2. Weronika Maciejewska - II C
3. Adrianna Piorunowska - I C
4. Laura Starczewska - I B
 
CHŁOPCY
1. Adam Kosna - II GC
2. Szymon Sikora - II A
3. Damian Każanowski - I A
4. Cyprian Weiland - I C
 
Gratulujemy i życzymy powtórzenia sukcesów za rok.
Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.