• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2020-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2020-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2020-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2020-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Sportowe sukcesy naszych uczniów!

W dniu 12 października 2020 w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania, zajmując II miejsce (chłopcy) oraz III miejsce (dziewczęta). Zawody rozgrywane były w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. 
 
Nasze brązowe medalistki:
1. Wiktoria Pańka
2.Weronika Maciejewska
3. Weronika Szmigiero
4. Laura Starczewska
5. Ola Marglarczyk
6. Julia Podpłońska
 
Nasi srebrni medaliści:
1. Antoni Gulbiński
2. Maciej Kowalczyk
3. Szymon Sikora
4. Kamil Kuczerowski
5. Antoni Borecki
6. Jan Hołowienko
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.