• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  POLITECHNICZNA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: matematyki, fizyki, informatyki. Innowacje pedagogiczne: · „Matematyka wyższa”, · „Rysunek techniczny w AutoCAD” · „Robotyka”, ·„Retoryka”.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  HUMANISTYCZNA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie. Innowacje pedagogiczne: · „Filozofia elementy”, · „Matplan – planowanie matematyczne”.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C, E
  EUROPEJSKA (64 miejsca) Z rozszerzonym programem: geografii, wiedzy o społeczeństwie, j. angielskiego. Innowacje pedagogiczne: · „Edukacja europejska”, · „Elementy realioznawstwa krajów angielskiego obszaru językowego”, · „Matplan – planowanie matematyczne”, · „Internet w nauce języka angielskiego”.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  MEDYCZNO-PRZYRODNICZA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: biologii, chemii, język angielskiego. Innowacje pedagogiczne: · „Język łaciński dla przyrodników”, · „Matplan – planowanie matematyczne”, · „Internet w nauce języka angielskiego”, · „Widzę, słyszę i poznaję”.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Z kantorka wuefisty...

27 września odbyła się czwarta edycja imprezy "V LO na start" Bieg z Herbertem. Rangę wydarzenia podnieśli zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Wiceprezydent Miasta Słupska pani Marta Makuch oraz Pełnomocnik Prezydenta Miasta Słupska ds. Sportu pan Rafał Szymański. Pani dyrektor Wioleta Kurtiak, jako gospodarz biegu, przywitała wszystkich uczestników przybliżając sylwetkę Patrona V LO. Po uroczystym otwarciu nauczyciele wychowania fizycznego zaprosili uczniów do belgijki, która zintegrowała wszystkie klasy. Gdy rozgrzewka została przeprowadzona, nie pozostało już nic innego jak rozpocząć rywalizację. 

Wśród dziewcząt podium zajęły:

1. Dagmara Bajtek

2. Zuzanna Keller-Szamal

3. Nikola Pikuła.

W kategorii chłopców zwyciężyli:

1.Aleksander Nurkowski

2. Jakub Dusza

3. Maksym Janczukowicz. 

Brawa i dyplom uznania należy się również panu Rafałowi Szymańskiemu, który tego dnia wcielił się również w rolę biegacza. 

Gratulujemy zwycięzcom!

Grupa młodzieży naszej szkoły na terenie stadionu.

Pani Dyrektor rozpoczyna imprezę. Po prawej stronie stoją współorganizatorzy i zaproszeni goście.Uczennice z dyplomami.Stoją uczennicę z dyplomami, zaproszeni goście oraz Pani Dyrektor.Na zdjęciu stoją uczniowie z dyplomami.Na zdjęciu stoją uczniowie z dyplomami, zaproszeni goście i Pani Dyrekotr.Na zdjęciu są uczniowie i uczennice z dyplomami oraz zaproszeni goście i Pani Dyrektor.

 

Copyright © 2022. V LO w Słupsku Rights Reserved.