• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  POLITECHNICZNA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: matematyki, fizyki, informatyki. Innowacje pedagogiczne: · „Matematyka wyższa”, · „Rysunek techniczny w AutoCAD” · „Robotyka”, ·„Retoryka”.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  HUMANISTYCZNA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie. Innowacje pedagogiczne: · „Filozofia elementy”, · „Matplan – planowanie matematyczne”.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C, E
  EUROPEJSKA (64 miejsca) Z rozszerzonym programem: geografii, wiedzy o społeczeństwie, j. angielskiego. Innowacje pedagogiczne: · „Edukacja europejska”, · „Elementy realioznawstwa krajów angielskiego obszaru językowego”, · „Matplan – planowanie matematyczne”, · „Internet w nauce języka angielskiego”.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  MEDYCZNO-PRZYRODNICZA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: biologii, chemii, język angielskiego. Innowacje pedagogiczne: · „Język łaciński dla przyrodników”, · „Matplan – planowanie matematyczne”, · „Internet w nauce języka angielskiego”, · „Widzę, słyszę i poznaję”.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Integracja - spływ kajakowy

9 czerwca 2022r. klasa 3A z wychowawczynią - p. Jolantą Żeromską i nauczycielami - p. Bogumiłą Krzysztofowicz, p. Krzysztofem Reszką i p. Wojciechem Strójwąsem pojechali na spływ kajakowy rzeką Słupią. Było ciekawie, wesoło i przewrotnie. 

Zdjęcie przestawia dwóch uczniów w kajaku pokonujących przeszkodę na rzece.Zdjęcie przestawia dwie uczennice przeprowadzające kajak przez przeszkodę na rzece. Są uśmiechnięte i trzymają kciuki w górze. W tle widać dwa inne kajaki. Zdjęcie przedstawia ucznia w kajaku. W tle rzeka i las.Zdjęcie przedstawia dwóch uczniów w kajaku pokonujących przeszkodę.Zdjęcie przedstawia dwóch uczniów w kajaku. Jeden z nich prezentuje parkurową pozę.

 

Copyright © 2022. V LO w Słupsku Rights Reserved.