• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
    Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
  • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
    Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
  • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
    Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
  • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
    Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
  • 5 Nasza szkoła
    Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Uncategorised

Oferta Edukacyjna V Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Słupsku

 

Profile klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020

 Absolwentów szkół podstawowych zapraszamy do klas:

Klasa

Nazwa

Przedmioty rozszerzone

IA

POLITECHNICZA

matematyka, fizyka, informatyka

IB

HUMANISTYCZNA

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

IC

EUROPEJSKA

geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski

ID

MEDYCZNO - PRZYRODNICZA

biologia, chemia, języka angielski

 

Absolwentów gimnazjum zapraszamy do klas:

Klasa

Nazwa

Przedmioty rozszerzone

IAG

POLITECHNICZNA

matematyka, fizyka, informatyka

IBG

HUMANISTYCZNA

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

IDG

MEDYCZNO-PRZYRODNICZA

biologia, chemia, języka angielski

 

II język do wyboru spośród: 

język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, język hiszpański

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Termin

Sala

1.

mgr Krzysztof Reszka

matematyka

Wtorek 13.25 – 14.10

12

2.

mgr Lidia Bojara-Jankowska

chemia

Czwartek 14.10 – 14.55

7

3.

mgr Agnieszka Dacków

matematyka

Środa 15.05 – 15.50 (IIIA)

Czwartek 14.15 – 15.00

25

4.

mgr Wojciech Gajewski

historia

Czwartek 14.15 – 15.00

18

5.

mgr Natalia Gawęda

j.niemiecki

Piątek 14.15 – 15.00

28

6.

mgr Katarzyna Góra

wos

Wtorek 14.15 – 15.00

8

7.

mgr Urszula Hilarecka

geografia, p.przedsięb.

Wtorek 14.15 – 15.15

24

8.

mgr Joanna Janusiak

j.polski

Środa 13.25 – 14.10

4

9.

mgr Małgorzata Jarmuszczak

j.francuski

Wtorek 15.00 – 15.45

 

10.

mgr Grażyna Jastrzębska

j.niemiecki

Wtorek 15.00 – 15.45

20

11.

mgr Jolanta Jedlińska

j.polski

Poniedziałek 15.00 – 15.45

1

12.

mgr Małgorzata Józefowicz

chemia

Poniedziałek 15.00 – 15.45

7

13.

mgr Przemysław Kasprowicz

fizyka

Piątek 14.15 – 15.00

17

14.

mgr Beata Kowalewska

j.angielski

Środa 12.30 – 13.15 lub Czwartek 15.00 -15.45

31

15.

mgr Magdalena Kunda

j.hiszpanski

Środa 14.15 – 15.00

35

16.

mgr Izabela Ledeman

j.angielski

Wtorek 13.25 – 14.10

3

17.

mgr Małgorzata Maksimowicz

matematyka

Wtorek 14.15 – 15.00

Piątek 13.15 – 14.00

32

18.

mgr Marek Małecki

j.angielski

Poniedziałek 13.25 – 14.10

 

19.

mgr Joanna Michałowska

j.polski

Wtorek 15.05 – 15.50

33

20.

mgr Żaneta Obolewicz

biologia

Poniedziałek 15.05 – 15.50

22

21.

mgr Robert Stodulski

historia, 
historia i społ.

Piątek 12.30 – 13.15

37

22.

mgr Jolanta Żeromska

j.angielski

Środa 14.15 – 15.00

11

 

Pozostali nauczyciele ustalają konsultacje indywidualnie z uczniami w zależności od potrzeb.

Dni otwarte szkoły

Wyznacza się następujące stałe terminy Dni Otwarte Szkoły i innych obowiązkowych spotkań z Rodzicami oraz ich stałą godzinę 16.00 – 18.00:

  1. 11. 09. 2018 r. – Spotkanie dyrekcji szkoły i wychowawców klas pierwszychz Rodzicami – godz. 16.00.

  2. 11. 09. 2018 r. – Spotkanie dyrekcji szkoły i wychowawców klas trzecich(maturalnych) z Rodzicami – godz. 16.30.

  3. 18 .09. 2018 r. – Spotkanie wychowawców klas drugich z Rodzicami – godz.16.00.

    • 17.00 spotkanie Rady Rodziców, sala 31

  4. 23. 10. 2018 r. – Dzień Otwarty Szkoły spotkanie ogólne godz. 16.00 – 18.00.

    • godz.17.00 spotkanie Rady Rodziców, sala 31

  5. 27. 11. 2018 r. – Dzień Otwarty Szkoły spotkanie poświęcone informacji o wynikach nauczania i zachowania uczniów, informacja o ewentualnych zagrożeniach ocenami niedostatecznymi za semestr pierwszy. 

    • obowiązkowe zebrania klasowe – godzina 16.00 – 16.30.

    • spotkanie ogólne - godzina 16.30 – 18.00. 

  6. 15.01. 2019 r. – obowiązkowe zebrania klasowe podsumowujące I semestr roku 

    • szkolnego 2018/ 2019 – godzina 16.00-17.00.

    • godz.17.00 spotkanie Rady Rodziców, sala 31

  7. 26. 03. 2019 r. – Dzień Otwarty Szkoły - spotkanie ogólne, w klasach programowo najwyższych, informacja o ewentualnych ocenach niedostatecznych zaI I semestr i niedopuszczeniu do egzaminu maturalnego – godzina 16.00 – 18.00.

  8. 21. 05. 2019 r. Dzień Otwarty Szkoły

    • spotkanie poświęcone informacji o wynikach nauczania i zachowania uczniów,

    • informacja o ewentualnych zagrożeniach ocenami niedostatecznymi za drugi semestr w klasach I i II

    • – obowiązkowe zebrania klasowe - godzina 16.00 – 16.30

    • – spotkanie ogólne – godzina 16.30 – 18.00

 

Galeria projektu

MATEMATYKA

 

 

BIOLOGIA

CENTRUM MAŁEJ ROBOTYKI

 

 

 

KREOWANIE WIZERUNKU

 

 

CHEMIA

 

TWORZENIE APLIKACJI INTERAKTYWNYCH

 

 

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.