• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2020-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2020-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2020-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2020-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

NAPISZMY OPOWIADANIE

Serdecznie zapraszamy wszystkie kreatywne i twórcze osoby do współudziału w nowym przedsięwzięciu prowadzonym pod czujnym okiem redakcji „Herbertona”. Napiszmy wspólnie opowiadanie w odcinkach! Na czym miałoby to polegać? Co miesiąc w każdym numerze, zamieszczany będzie kolejny fragment opowiadania. Ale! Nie będzie to zwyczajne opowiadanie, lecz historia tworzona przez Was wspólnymi siłami. Macie jakiś ciekawy pomysł, uważacie, że mogłaby z tego powstać interesująca historia? Napiszcie wstęp do opowiadania i przyślijcie go do nas! My wybierzemy ten, który uznamy za najciekawszy i godny kontynuacji, i zamieścimy go w następnym numerze gazetki. I co dalej? Po przeczytaniu wstępu, pewnie będziecie się zastanawiać, jaki będzie ciąg dalszy. Przelejcie swoje myśli na papier i przyślijcie nam swój pomysł! W ten sposób wspólnymi siłami możemy stworzyć świetną historię! Autorów najciekawszych koncepcji czekają słodkie upominki oraz – oczywiście – publikacja w następnym numerze! Tematyka dowolna. Prosimy nadsyłać swoje pomysły na wstęp do opowiadania (maksymalnie 100 słów)na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.