• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2020-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2020-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2020-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2020-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Herbert w oczach dzieci

16 kwietnia br. dzieci z Przedszkola „Miś” uczestniczyły w zajęciach „Herbert w oczach dzieci”. Najpierw przedszkolaki szukały wśród regałów bibliotecznych puzzli ze zdjęciem Zbigniewa Herberta, wskazówką był wierszyk-zagadka ułożony przez Anię. Po dopasowaniu fragmentów zdjęcia w jedną całość i krótkiej pogadance o tym, kim był Zbigniew Herbert, dzieci wysłuchały

prozy poetyckiej pt. „Las”, by z zapałem wziąć się do zilustrowania tekstu w asyście uczniów z kl. 1 b Anny Jurak, Ali Jakubiak i Oli Kuźmińskiej oraz z kl. 1 a Sandry Szczerba i Igora Półtorak.

Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.