• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  POLITECHNICZNA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: matematyki, fizyki, informatyki. Innowacje pedagogiczne: · „Matematyka wyższa”, · „Rysunek techniczny w AutoCAD” · „Robotyka”, ·„Retoryka”.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  HUMANISTYCZNA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie. Innowacje pedagogiczne: · „Filozofia elementy”, · „Matplan – planowanie matematyczne”.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C, E
  EUROPEJSKA (64 miejsca) Z rozszerzonym programem: geografii, wiedzy o społeczeństwie, j. angielskiego. Innowacje pedagogiczne: · „Edukacja europejska”, · „Elementy realioznawstwa krajów angielskiego obszaru językowego”, · „Matplan – planowanie matematyczne”, · „Internet w nauce języka angielskiego”.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  MEDYCZNO-PRZYRODNICZA (32 miejsca) Z rozszerzonym programem: biologii, chemii, język angielskiego. Innowacje pedagogiczne: · „Język łaciński dla przyrodników”, · „Matplan – planowanie matematyczne”, · „Internet w nauce języka angielskiego”, · „Widzę, słyszę i poznaję”.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

Zakończenie klas III

 

      Dnia 24 kwietnia 2015 roku maturzyści V LO oficjalnie zakończyli swój rok szkolny i rozpoczęli najdłuższe wakacje w życiu. Przed nimi teraz tylko matura. Najlepsze z nich: Maria Poźniak, Anna Poźniak i Aleksandra Osińska zostały uhonorowane tytułem primus inter pares. Zostały też rozdane nagrody w poszczególnych dziedzinach działalności naszych uczniów. Dyrekcja szkoły miała okazję podziękować rodzicom maturzystów zaangażowanym w życie naszej placówki. Grono pedagogiczne przy wsparciu administracji ufundowało także nagrodę specjalną dla niezwykłej osobowości jaką był uczeń Patryk Jaszek. Uroczystość prowadzona przez uczennice z klas drugich została uświetniona występami Wiktorii i Partyka. Oczywiście nie odbyło się też bez smutnych rozstań z kochanymi wychowawcami, nauczycielami oraz przyjaciółmi. Na osłodę tych gorzkich łez rozstania absolwenci zostali obdarowani słodkimi podarunkami, które zostały wręczone przez uczniów klas drugich.

 

 

Copyright © 2022. V LO w Słupsku Rights Reserved.