• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2020-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2020-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2020-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2020-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Home

AMERICAN DAY

26 marca w naszej szkole uczniowie przygotowali Dzień Amerykański pod patronatem pani Jolanty Żeromskiej. W tym dniu przeniesliśmy się na kilka godzin do USA. Byliśmy w Las Vegas, Nowym Jorku, na Time Square, a przy pokoju nauczycielskim mogliśmy podziwiać górę Mont Rushmore oraz Aleję Sław, w której znalazły się gwiazdy z podpisami wszystkich nauczycieli naszej szkoły. 

Na każdej przerwie odbywały się występy, które wprowadziły nas w niezwykły amerykański klimat. Występował Eminem, podziwialiśmy taniec cheerliderek oraz "taniec kowbojski". Całości dopełnij quiz Tounge Twister. Podczas całej imprezy degustwalismy amerykańskie muffinki, czekoladowe  ciasta, popcorn, colę i inne smakołyki. 

To był show w prawdziwie amerykańskim stylu!  

 

Copyright © 2021. V LO w Słupsku Rights Reserved.