^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Koncert Kolęd

4 stycznia 2019r. w Słupskim Ośrodku Kultury w Słupsku Szkolna Orkiestra wraz z przyjaciółmi zagrała koncert kolęd w aranżacji Michała Krawczuna, ucznia klasy pierwszej. Orkiestrze towarzyszyli soliści oraz chórek V LO.

Gratulujemy młodym ludziom talentu i dziękujemy za wspaniałe przeżycie.

W koncercie wzięli udział: Roksana Białek , Paulina Łaga, Wiktorii Brych z towarzyszeniem zespołu tanecznego, Olga Wieliczko oraz Ringo Todorovič.

Nasza młodzież wystąpiła także w SP nr 11 oraz ZSP nr 1.

Czytaj więcej: Koncert Kolęd

Program wymiany studenckiej Erasmus+

10 stycznia  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu ze studentką Filologii Angielskiej Akademii Pomorskiej w Słupsku pochodzącą z odległego zakątka świata, z Mauritius. Celem spotkania było przybliżenie uczniom założeń programu i korzyści  wynikających z uczestnictwa w europejskim programie wymiany studenckiej Erasmus+ oraz podzielenie się osobistymi wrażeniami oraz spostrzeżeniami z rocznego pobytu we Włoszech odbywanego w ramach tego programu.

Czytaj więcej: Program wymiany studenckiej Erasmus+                                                    

Szlachetna Paczka 2018

SZLACHETNA PACZKA dociera z pomocą do ubogich, chorych

i doświadczonych przez nieszczęścia.

Dzięki dobrym sercom i zaangażowaniu całej społeczności szkolnej 07.12.2018r. dostarczyliśmy przygotowaną paczkę do magazynu.

W imieniu obdarowanej Rodziny serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w dzieło SZLACHETNEJ PACZKI. Przygotowana z sercem pomoc, daje ludziom w potrzebie wiarę, nadzieję i siłę w walce o swoja przyszłość.

Izabela Ledeman i Dorota Kudlik.

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.