• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
    Klasa Ia (2021-2022) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
  • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
    Klasa Ib (2021-2022) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
  • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
    Klasa Ic (2021-2022) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
  • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
    Klasa I D (2021-2022) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
  • 5 Nasza szkoła
    Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku

 jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022

 

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Termin

Sala

1.

Reszka Krzysztof

matematyka

Poniedziałek 14.15

12

2.

Chamera Magdalena

j.łaciński

Wtorek 15.00

8

3.

Chrzanowska Beata

chemia

Czwartek 8.00-8.45

20

4.

Dacków Agnieszka

matematyka

Wtorek 15.00

25

5.

Gajewski Wojciech

historia,wos

Wtorek 15.00

18

6.

Gawęda Natalia

j.niemiecki

Wtorek 14.15

36

7.

Góra Katarzyna

ee, wos

Poniedziałek 14.15

8

8.

Hilarecka Urszula

geografia

Wtorek 15.00

24

9.

Janusiak Joanna

j.polski

Wtorek 15.00

4

10.

Jarmuszczak Małgorzata

j.francuski, pp

Wtorek 15.00

12

11.

Jedlińska Jolanta

j.polski

Poniedziałek 15.00

1

12.

Kasprowicz Przemysław

fizyka

Środa 16.00

17

13.

Kowalewska Beata

j.angielski

Środa 14.15

31

14.

Krajewska Karina

biologia,chemia, przyroda

Wtorek 15.00

11

15.

Kunda Magdalena

j.hiszpański

Wtorek 14.15

35

16.

Ledeman Izabela

j.angielski

Wtorek 15.00

3

17.

Maksimowicz Małgorzata

matematyka

Poniedziałek 14.15

32

18.

Małecki Marek

j.angielski

Czwartek 14.15

23

19.

Michałowska Joanna

j.polski

Poniedziałek 15.00

33

20.

Obolewicz Żaneta

biologia

Wtorek 14.10

22

20.

Radzikowska Dorota

j.polski

Wtorek 14.10

20

21.

Stodulski Robert

historia, edb, his

Wtorek 13.25

37

22.

Sulik Piotr

j.angielski

Piątek 15.00

9

23.

Surowiec Tomasz

chemia

Czwartek 13.25

11

24.

Żeromska Jolanta

j.angielski

Wtorek 15.00

7

 

Pozostali nauczyciele ustalają konsultacje indywidualnie z uczniami i rodzicami w zależności od potrzeb kontaktując się przez librusa.

Copyright © 2022. V LO w Słupsku Rights Reserved.