• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2019-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2019-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2019-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2019-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Kontakt

4 czerwca 2016 r. przed Urzędem Miasta w Słupsku odbył się cykl imprez z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Ja i moje ekologiczne miasto”, organizowany przez  Wydział Kultury Urzędu Miejskiego.

Uczniowie naszego liceum wzięli udział w przygotowaniu  oraz koordynowaniu przebiegu konkursu plastycznego. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym mogły rysować, malować, wycinać i tworzyć prace na tematy związane z dbaniem o środowisko, oszczędzaniem wody i zdrowym odżywianiem. Dwie tury konkursu cieszyły się dużą popularnością wśród najmłodszych.

Nasi wolontariusze:

Honorata Krasnowska, Nicola Cieplińska, Paulina Nestorowicz i Arkadiusz Sech z klasy I D oraz Wiktoria Jaranowska, Daria Kurlapska, Anna Jurak, Weronika Groszek i Alicja Jakubek z klasy II B.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w realizowane przedsięwzięcie i życzymy niezłomnego ducha aktywności w podejmowaniu kolejnych wyzwań na rzecz społeczności lokalnej.

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.