• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Pedagog szkolny

II Powiatowy Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej Podróże z Herbertem - informacje dla uczstników

7 kwietnia 2016 r. o godzinie 12.00 w sali 29 odbędzie się II Powiatowy Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej Podróże z Herbertem. Naszym celem jest propagowanie twórczości Patrona szkoły, wybitnego polskiego Poety, Zbigniewa Herberta.

Udział w konkursie zadeklarowało 40 uczniów z następujących szkół:

Gimnazjum nr 5 w Słupsku,

Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku,

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku,

Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Kępicach,

Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego w Słupsku,

Zespół Szkół w Zagórzycy,

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Słupsku,

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku,

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku,

Zespół Szkół w Jezierzycach,

Zespół Szkół Technicznych w Słupsku.

 

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

 

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.